cs

Služby

Služby

Parkování přímo u hotelu

Pro hotelové hosty je k dispozici parkování přímo v areálu hotelu (10 míst). Parkovat zdarma se může i v přilehlých ulicích. K dispozici je i parkovací místo pro autobus.


Internetové Wi-Fi připojení

U nás se připojíte kdekoliv. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.


Dětská postýlka s povlečením

Pro děti do 2 let Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku s povlečením za příplatek 100 Kč/ noc. Nutná rezervace předem a potvrzení recepce. Kapacita postýlek je omezena.


Domácí mazlíček za příplatek

Rádi v našem hotelu ubytujeme i vašeho domácího mazlíčky za 100 Kč/ noc. Nutná rezervace předem a potvrzení recepce.


Příjezd (Check-in) - Odjezd (Check-out)

Příjezd na ubytování je možný od 14:00 do 21:00. Pokoje musí být opuštěny nejpozději do 10:30. V případě zájmu vás rádi ubytujeme i před 14:00 a odjezd prodložíme do 12:00 (za příplatek, dle aktuální dostupnosti).


Snídaně formou bufetu

V ceně ubytování je zahrnutá bohatá snídaně formou studeného a teplého bufetu. Naleznete zde vždy čerstvé pečivo, vajíčka, různe druhy šunek a sýrů, ovoce, zeleniny a mnoho dalšího! Snídaně se podává od 7 do 9 hodin.


Stravování pro skupiny

Pro větší skupiny, firemní akce či zájezdy rádi připravíme polopenzi či plnou penzi po vzájemné dohodě. Ceny prosím konzultujte s naši recepci.


Úschovna kol a zavazadel

Pro všechny nadšené cyklisty máme dobrou zprávu! Úschovna kol přímo v hotelu je pro všechny hosty zcela zdarma! Na recepci vám rádi uschováme batožinu po check-outu.


Minibar za příplatek

Některé pokoje mají k dispozici i minibar. V případě zájmu prosím neváhejte kontaktovat recepci.